Střílečka, která baví

Střílečka, která baví

Jste vášniví hráči počítačových her? Zamilovali jste se již před lety do hry Counter Strike, Call of Duty  nebo do jiných novějších typů střílecích her? Rádi vyhráváte? A nechtěli byste si něco podobného vyzkoušet naživo na vlastní kůži? Laser game Praha je místo plné zábavy, adrenalinu a střílení.

DSC_0199

  • Střílejte pomocí paprsků
  • K tomu je určená speciální zbraň. Tento typ zbraně však nikomu neublíží. Nejsou v ní náboje, ani žádné kuličky, ale jedná se pouze o světelný takzvaný laserový paprsek. Ten je speciální tím, že jej může zachytit oblek na vašem těle. Proto dostanete ještě před startem výstroj a do rukou výzbroj a můžete začít hrát. Výstroj na těle, jedná se o vestu, zachycuje počet ran. Jakmile vás někdo trefí, logicky vypadáváte nebo můžete mít více životů. Pomocí zbraně střílíte po nepříteli.
  • Nastavit si můžete různý mód hry. Některé typy jsou vhodné pro začátečníky, jiné pro pokročilé a máme zde samozřejmě i typy pro profesionální hráče.

Hra je určená pro kolektiv

Vybrat si můžete ze dvou základních arén. Tajemný labyrint skrývá různá zákoutí a jedná se o modernější pojetí. Naproti tomu Aztécké ruiny jsou plné historie a přírody. Další výzvou je zvolit si typ mód hry. Na výběr je hned z 11 módů hry.

labyrint (48)

  • Pozvat můžete kamarády, kolegy z práce, spolužáky, někoho z rodinných příslušníků nebo jen známých. Utvoříte tým, který může mít různý počet členů a proti vám bude tým se stejným počtem členů (pokud je to možné). Následuje výběr arény a módu hry. Na těle budete mít vestu, která bude zachycovat zásahy a v rukou zbraň, abyste mohli zlikvidovat nepřítele.
  • Strategie, střílečky, erpégéčka či adventury to všechno jsou typy počítačových her, se kterými se běžně můžete setkat, ale v našem světě můžete střílečku prožít na vlastní kůži. Už žádné sezení u počítače. Přijďte se pobavit osobně. Zastřílet si a vyzkoušet něco nového, to je smyslem celé hry.