Nasbírejte síly v hotelu Lednice

Nasbírejte síly v hotelu Lednice

Pro odpočinek a relaxaci je náš hotel tím pravým. Krásné prostředí, příjemní lidé a naše výborná kuchyně, které se nebudete moci nabažit. Pokud hledáte místo, kde si budete moci užít odpočinek pod rukama šikovných masérů nebo toužíte po vířivé vaně, finské sauně nebo infrasauně, tak jste na správném místě. To vše vám nabízí spa hotel Lednice!
Jste unavení, máte ztuhlé svaly a nutně potřebujete „vypnout“? Není nic jednoduššího, než si zarezervovat vše potřebné.

reflexní masáž chodidel

Čeká vás dokonalý odpočinek v moderním prostředí, kde se vás ujmou příjemní zaměstnanci, kteří jsou tu pro to, abyste odcházeli odpočatí a nabití energií.
Ale i bazén tu na vás čeká. Hosté mají v letních měsících vstup do hotelového bazénu zdarma. Bazén je poměrně velký,16×8 m, takže kromě příjemného osvěžení, je možné si tu i zaplavat.
Protože vaše bezpečnost je u nás na prvním místě, je tu po celou otevírací dobu vyškolený plavčík.
Pro to, abyste se tu cítili co možná nejlépe, tu pro vás máme i plážový bar. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky zmrzlin, nápojů a mnoha dalších osvěžujících produktů.
Protože je nám nade vše vaše pohodlí, ručníky a župany vám zapůjčíme a to zcela zdarma.

žena vybírající si z jídelního lístku

Až budete krásně uvolnění, můžete se vydat na kole na výlet. Lednicko – valtický areál křižuje spousta turisticky značených tras, které můžete projet na kole nebo jen tak projít pěšky. Lichtenštejnské stezky vás zavedou ke všemu nádhernému, co tu po sobě knížecí rodina zanechala. Stezka měří více než 90 km. Ti zdatnější ji projedou za jeden den, ostatním zabere dny 2.
Při projížďce se budete kochat lužním lesem na pravém břehu Dyje. Vaše oko potěší i jasany, duby a habry. Uslyšíte uklidňující šumění starých říčních ramen a tůní, ucítíte vůně vzácných květin.
Neobyčejný zážitek prožijete, pokud se vydáte na plavbu po řece Dyji. Turistické lodě vás vezmou na plavbu za úchvatnou přírodou a nejkrásnějšími a nejromantičtějšími stavbami.