Kvalitní balení zaručuje spokojené zákazníky

Kvalitní balení zaručuje spokojené zákazníky

Plastové obálky od firmy 2pack vám jistě přijdou vhod, tím spíše, pokud svým zákazníkům odesíláte textil anebo tiskoviny, které jsou právě pro přepravu v igelitových obálkách jako dělané.
Nicméně do tohoto obalu můžete zabalit prakticky cokoli, co bude potřeba. Polypropylen, ze kterého jsou obálky zhotoveny je pevný a odolný materiál, který unese opravdu velkou váhu – tím spíše, když si zvolíte výrobky o větší tloušťce stěny. U objemných či těžkých zásilek vám jistě přijde vhod i opatření praktickým odnosným uchem. Ovšem i přesto, že jsou tyto obaly silné a odolné, tak mají zároveň nízkou hmotnost.

plastová obálka

Takže u takto zabalené zásilky se platí především za obsah balíku a nikoli za obaly. Tím spíše, že i celková cena za kus je prakticky mizivá – jedná se o korunové položky. Nadto si můžete nechat vyrobit přesně takový rozměr obálky, jaký potřebujete – pokud jej nenaleznete už v tak pestré paletě možností, které se vám nabízí.

Plastové obálky zaručují vašemu zboží dokonalou diskrétnost. Jejich svrchní strana je bílá a vnitřní černá, což znamená, že obsah balíčku zůstane skrytý všem nepovolaným očím. A to bez ohledu na to, jak citlivý je obsah vaší zásilky – vždyť každý zákazník má právo na soukromí!

nákup a platba kartou

Jen spokojení zákazníci se vracejí

Na kvalitě balení opravdu záleží, tím spíše, pokud vlastníte elektronický obchod, pro který je odesílání zásilek zákazníkům naprosto stěžejní. Vždyť kvalitu vašeho zboží a služeb bude zákazník hodnotit především podle toho, v jakém stavu k němu objednané zboží dorazí. Takže pokud se něco cestou stane, pak je zbytečné vymlouvat se na doručovatele – s velkou pravděpodobností u vás takto zklamaný člověk nakoupil naposled, protože o komplikace při nákupech nemá nikdo zájem.
Neponechávejte proto osud svého podnikání náhodě a připravte se i na ty nejméně očekávané situace – třeba kvalitním balením vašich zásilek.